Rastúce svadobné oznámenia

Radosť, ktorá kvitne! Chcete potešiť svojich blízkych originálnym spôsobom? Darujte svojej rodine, priateľom a blízkym svadobné oznámenie plné semienok. Vyberte si zo širokej ponuky nižšie.

Máme pre vás na výber z piatich šablón vo formáte A6 zdarma, ktorých text si môžete upraviť podľa vlastných predstáv! Vo všetkých oznámeniach sú vložené semienka lúčnych kvetov. Ak by ste však mali inú predstavu, rozhodne sa s ňou neváhajte podeliť.  

Máte záujem o oznámenie alebo iný tlačený materiál s vlastnými vizuálmi? Aj to je možné! Pripravte si originálny návrh a my vám ho vytlačíme ekologickým spôsobom.

Vyberte si z ponuky našich šablón

Svadobná šablóna 1 - máte radi vôňu sušených kvetov a jeseň je obdobím, kedy plánujete svadbu? V tom prípade vám jednoznačne odporúčame svadobné oznámenie nižšie, vďaka ktorému zachytíte atmosféru vášho špeciálneho dňa. 

Svadobná šablóna 2 - plánujete váš špeciálny deň v srdci prírody, niekde uprostred lesa alebo vo vašej výzdobe nájdeme brečtan, papraď či eukaliptus? V tom prípade vám odporúčame svadobnú šablónu číslo 2, ktorá na prvý pohľad vašim hosťom napovie tématiku vašej svadby. 

Svadobná šablóna 3 - lúčne kvety sú jednoznačne trendom tohtoročnej sezóny! Sú jemné, pestrofarebné a neokukané. Dolaďte vašu svadbu do posledného detailu so svadobným oznámením posiatym lúčnymi kvetmi vo vnútri aj navonok. 

Svadobná šablóna 4 - uprednostňujete eleganciu, jemné farby a vaša svadobná výzdoba sa nezaobíde bez vôni ruží? V tom prípade ste na správnom mieste, pretože práve toto svadobné oznámenie stelesňuje tieto pocity.  

Svadobná šablóna 5 - je iná ako ostatné. Má štvorcový rozmer 150 mm x 150 mm a je v ponuke na vaše vyžiadanie. Je elegantná, kvetinová a jemné tulipány z nej robia to správne oznámenie pre jarné mesiace. Nič Vám však nebráni v tom, aby ste ju stihli využiť ešte v tejto sezóne. 

Svadobná šablóna 6 - je kombináciou vyššie uvedených návrhov. Je elegantná, jemná, posiata prírodnými prvkami, vhodná na jar, leto či jeseň. Ak ste sa doteraz nerozhodli, sme si isté, že práve tento vizuál je pre vás ten správny. 

Získajte nezáväznú cenovú ponuku pre vaše svadobné oznámenia za pár klikov


Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Kontaktujte nás

Kontaktujte Janku, veľmi rada vám pomôže:

Green Cat reklamná agentúra

Rastúci papier

Salvátorská 8, Praha 1, 110 00

+421 910 506 658

jana@rastucipapier.sk

@rastucipapier