Vaša novoročenka bude tento rok neodolateľná

Zaželajte svojim klientom a zamestnancom Nový rok prianím plným semienok
Prvýkrát ich potešíte hneď a druhýkrát si na vás spomenú na jar, keď priania zasadia a budú sa radovať z úrody kvetov, byliniek či zeleniny.

Tento rok to navyše zvládnete úžasne ľahko!
Dávame vám možnosť výberu. Ak nemáte čas a ani energiu na vymýšľanie vlastných vizuálov, nižšie vám ponúkame šablóny, ktoré sú navyše úplne zadarmo! 

Vyberte si vizuál svojho PF-ka

Veselé Vianoce! 

Poprajte veselé Vianoce a zároveň doprajte druhú radosť na jar. Táto novoročenka v sebe totiž skrýva zmes pestrých kvetov, ktoré ocenia nielen včely, ale aj ďalší medonosný hmyz. Zasaďte priania a presvedčte sa sami.

Stromčeková séria

Aj v ťažkých dobách je vždy nádej. Čo tak si rozžiariť krátke dni svetielkami z týchto stromčekov? A keď príde jar, zasaďte toto prianie. Vyrastú z neho kvety, ktoré milujú včely.

Snehuliak a jeho nos

Postavte si s deťmi snehuliaka. Tento rok mu ešte nos kúpte, ale na budúci mu už jeho mrkvovú ozdobu vypestujte. A priamo z tohto priania. Na jar ho zasaďte a tešte sa na úrodu chutných mrkvičiek.

Medvede

Poprajme si vydarenú zimu, počas ktorej to poriadne roztočíme nielen na zamrznutom rybníku. Keď sa ľady roztopia a začne jar, zasaďte toto prianie. Vyrastú vám z neho kvety, namiešané presne tak, aby potešili a nakŕmili medonosný hmyz.

Kúzlo Vianoc

Vianoce, to je čas kúziel. Užite si tento čas i výletmi do prírody, kde si oddýchnete a načerpáte silu a pokoj v duši. Zázraky pokračujú aj na jar: Zasaďte toto prianie a vykvitnú z neho kvety, ktoré chutia medonosným drobcom.

Získajte nezáväznú cenovú ponuku pre vaše firemné PF pozdravy 2023 za pár klikov


Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.


Pár dôležitých informácii:

  • je možná tlač na rastúci papier 80 g aj na rastúci kartón 250 g,
  • základný formát prianí, z ktorého vychádzame je na rastúcom papieri 80 g, formát A5 (rozložený) a zložený formát A6 (potlačená je titulná a zadná strana = tlač je teda jednostranná),
  • semienka si môžete vybrať z našej ponuky,
  • vloženie loga máte zadarmo.

Ak chcete ďalšie úpravy (napr. zmenu fontu, dodanie ďalšieho textu), nie je problém. Len vám naúčtujeme grafické práce za čas potrebný na úpravy. Viac ako hodinu by to zabrať nemalo, hodinová sadzba je 28 EUR.

  • Novoročenky môžu doplniť pekné obálky z recyklovaného papiera vo formáte C6,
  • dajte prosím vedieť Janke, ak obálky chcete,
  • cena sa odvíja od výšky objednávky.

Máte otázky?

Kontaktujte Janku, veľmi rada vám pomôže:

Green Cat reklamná agentúra

Rastúci papier

Salvátorská 8, Praha 1, 110 00

+421 910 506 658

jana@rastucipapier.sk

Neváhajte a objednávajte

Dodanie novoročeniek tak, aby ste ich stihli rozposlať do Vianoc
garantujeme pri objednaní do 6. decembra